Reklama dostarcza informacji o produkowanych towarach, bądź wytwarzanych usługach. Dzięki niej poszerzamy grono odbiorców, co w konsekwencji prowadzi do wzrostu sprzedaży. Proponujemy Państwu projekty różnego rodzaju reklam, poniżej opisano niektóre z nich. Współpraca z drukarniami pozwala nam zapewnić profesjonalny wydruk, dzięki czemu zaoszczędzicie Państwo czas i pieniądze, przy zredukowanych kosztach.

Banery

Banery reklamowe są chętnie wykorzystywane, ponieważ ich transport i instalacja jest bardzo prosta. Ten typ reklamy warto stosować w miejscach często odwiedzanych przez pieszych oraz na trasach przejazdu. Koszt wykonanie banera szybko się zwraca, a jego efektywność zależy w głównej mierze od atrakcyjności wykorzystanych treści.

Foldery

Istnieją produkty i usługi, które wymagają dostarczenia do wybranej grupy klientów. W takim przypadku warto wykorzystać foldery i ulotki reklamowe. Tak przygotowane materiały można przekazać potencjalnemu klientowi za pomocą poczty lub osobiście. Warto zainwestować w dobrze przygotowany materiał, który zachęci do zasięgnięcia dalszych informacji i zwiększa szansę na współpracę.

Plakaty

Plakaty wykorzystywane są głównie w celu informowania o imprezach masowych oraz promocjach. Można je wykorzystać nie tylko w pomieszczaniach, ale także na zewnątrz. Plakaty zwracają na siebie uwagę przechodniów, dzięki czemu są skutecznym sposobem na dotarcie do zainteresowanych osób. Przedział cenowy zastosowanych materiałów jest bardzo szeroki, dzięki czemu można zminimalizować koszt kampanii reklamowej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ostatnimi projektami.